Кошик
131 відгук
⭐️ Особливий Керамічний Посуд ⭐️ Для Дому ⭐️ Для ПодарунківОБИРАЙТЕ ТУТ
+380 (98) 415-21-51
+380 (67) 404-80-94

Я ЛЮБЛЮ КОЛІР!

Я ЛЮБЛЮ КОЛІР!

Ми часто оточуємо себе речами і предметами, які ніби кажуть "Ти вже занадто дорослий і серйозний для яскравих кольорів, тобі не можна бути легковажним".

Мінімалізм і монохромність, немаркий ― ось наш частий вибір, і вибір нашого оточення. І в цей же час ми на час відпочинку втікаємо з "сірого" буття у світ, оточений яскравими фарбами, а потім насолоджуємося цим, як діти?

 Можливо реальна причина більшості людей, які повертаються в свій нейтральний будинок, полягає в тому, що вони просто не хочуть зробити помилку з неправильним кольором? Є колір 1 та він збігається з кольором 2, і взагалі, за правилами декорування ― не більше 3 кольорів, причому один з них основний.

Але... якщо... трохи... в різних місцях будинку додати кольору, яскравого, насиченого ― ви побачите навколо себе врегульоване простір ― своє, обжите і затишне.

Такими кольоровими деталями творить простір, польська керамічна посуд і декор від Campo & Fiori Store. Ця посуд, багатогранна у своїх кольорах і моделях, особливо проявляється в кольорі ― і вона може додати класність, наприклад, розмальованою вручну вазою, або вона може дати відчути додаткову "домотканность", якої не вистачало вашому будинку.

Не бійтеся кольору ― вам не доведеться нічого перефарбовувати і переклеювати, ви можете додати ці красивості з кількома хорошими аксесуарами, перетворюючи простір у затишний будинок. І побачите це, коли отримаєте від друзів найщиріші компліменти з цієї частини, у тому числі!

Колір особливо корисний на кухні і в їдальні ― самому зручному місці збору родини і друзів ― соратників по хорошому спілкування та смачної їжі. Спробуйте в сервіровці столу поєднати контрастні кольору керамічного посуду з, наприклад, помаранчевої скатертиною або з багатим дерев'яним столом у чуттєвому іспанському стилі.

Для більш сучасного або эклетичного виду, спробуйте змішати різні моделі у різних кольорах (наприклад, кольору стихій) або вибрати просту графічну структуру. І шаблон у "3 кольори" буде працювати набагато краще.

Як тільки ви почнете купувати в будинок прикраси з більш яскравими, насиченими відтінками, ви можете відчути приємну залежність від яскравих фарб.

Навіщо чекати, щоб піти у відпустку, щоб оточити себе в далеких теплих краях багатством кольору? Давайте почнемо зараз, виберемо декор ― і почнемо! Адже є так багато гарних речей, які тільки чекають вабливого погляду, щоб зробити ваше життя приємніше і щасливішим.

Годинники настінні

 

 

Інші статті
  • Вся правда про Кокіль
    Кожен день нашого життя нас оточує посуд. Його різноманітність настільки велика, що можна довго перераховувати тільки варіанти її призначення і різні матеріали, з яких він зроблен:
  • Відкрий секрети форми для випічки Gugelhupt
    Не у кожної форми для випічки така цікава історія, як у цієї красивої форми, не кожна форма так популярна в різних країнах світу і має безліч назв, не в кожній формі можна приготувати різноманітні смачні і красиві десерти!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner