Кошик
131 відгук
⭐️ Особливий Керамічний Посуд ⭐️ Для Дому ⭐️ Для ПодарунківОБИРАЙТЕ ТУТ
+380 (98) 415-21-51
+380 (67) 404-80-94

Про Болеславську кераміку

Болеславська кераміка від Campo Fiori Store

 

Болеславський керамічний посуд та декор - Ceramika Bolesławiecka, Polish Pottery - виробляється в Польщі, добре відомий в Західній Європі, Америці, Японії, Кореї та багатьох інших країнах, має величезну кількість шанувальників і є предметом колекціонування.

Болеславська кераміка - це сімейні цінності та традиції, що передаються у спадок.

У цій кераміці зібрані надзвичайно теплі і сонячні орнаменти - вся любов і талант майстрів, які передаються вам з кожним поглядом і дотиком.

Ця справжня естафета кохання триває у прекрасних традиціях зберігати сімейний посуд – чашки, сервізи, глеки та тарілочки – все те, що нагадує дитинство, мамину усмішку, бабусині пироги. Подивіться на цей посуд  та уявіть - які спогади зігріватимуть душу ваших онуків. Чи не це реальні цінності?

 

КРАСА і ЯКІСТЬ

Основні характеристики Болеславської кераміки - преміальність та естетика, екологічність та якість.

Це стильний та оригінальний керамічний посуд з унікальними орнаментами та зручними формами. Вона красива, міцна та функціональна.

Все це робить її такою привабливою для покупців.

Ми гарантуємо нашим клієнтам безпеку, надійність та довговічність використання керамічного посуду.

Посуд має відповідні Сертифікати, що дозволяють його контакт із харчовими продуктами.

 

Історія виробництва

Історія виробництва цієї кераміки налічує понад 300 років.

Кераміка має німецьке походження, оскільки історично землі Нижньої Сілезії, у яких кілька століть розвивалося виробництво кераміки, належали Німеччини. Після 2-ої світової війни ці землі відійшли Польщі, а місто Бунцлау було перейменовано на Болеславець.

Зовнішність, схожу на сучасні вироби, кераміка набула в 19 столітті, коли були створені класичні риси, що характеризують кераміку цього регіону – конструкції форм та орнаменти, а як базовий, основний колір став використовуватися кобальт.

Також, саме в цей час, було створено нову технологію виробництва – застосовано покриття фарби глазур'ю та її тривалий випал при високих температурах.

В результаті з'явилися барвисті та довговічні витвори мистецтва з кераміки, всесвітньо відомі як Bunzlauer Pottery / Polish Pottery, репутація якої високо цінується шанувальниками цієї кераміки.

 

Екологічне ручне виробництво

Болеславська кераміка виготовляється на невеликих мануфактурах ручним способом із унікальної білої глини, без використання хімічних речовин.

Метод виробництва – лиття, вся обробка глини та самих виробів, до кінцевого результату – ручна, з використанням механічних засобів виробництва.

Болеславський посуд має високу якість та створюється у кілька етапів екологічно чистого виробництва.

Всі вироби є жаростійкими - проходять два цикли випалу: перший випал при t 860⁰ протягом 6 годин після виготовлення форми виробу і другий випал при t 1260⁰ протягом 10 годин після розпису та покриття виробу глазур'ю.

Недарма саме цю кераміку називають кам'яною – Stoneware.

 

 

Ручна Розпись

Посуд та декор розписуються художниками вручну пензлем та традиційним методом тиснення – штампами, які виготовляються під кожен окремий елемент орнаменту.

Всі орнаменти наносяться натуральними підглазурними фарбами, які розробляються спеціально для кожного окремого виробника.

Це екологічні та безпечні фарби, без вмісту кадмію та свинцю, створені для зіткнення з харчовими продуктами, а також нешкідливими для довкілля.

Зверху на фарбу наноситься глазур із польового шпату, каоліну, кварцового піску. Вона надає посуду глянець, зберігає первозданний вигляд фарб і не покривається кракелюром за умов використання.

Така форма виробництва, поєднання функціональності та краси, забезпечує високу екологічність та якість виробів і робить Болеславський керамічний посуд таким привабливим.

Це дає нам впевненість у її безпеці для здоров'я та можливості застосування на кухні.

 

 

Посуд призначений для щоденного застосування та адаптований під сучасну електропобутову техніку.

Служить для приготування, подачі та зберігання харчових продуктів.

  • духовка
  • мікрохвильова піч
  • посудомийна машина
  • холодильник

Кераміка стійка до абразивів, до подряпин та сколів
Легко миється під проточною водою
Не покривається кракелюром

! Не допускайте різкого перепаду температур
! Не ставте посуд на відкритий вогонь

Технологія виробництва гарантує нашим клієнтам надійність та довговічність Болеславського керамічного посуду. Виробники надають відповідні сертифікати якості виробництва керамічних виробів та їхню безпеку для здоров'я.

Колекції посуду - за орнаментами та за його призначенням


Болеславська кераміка має безліч унікальних форм та дизайнів. Це дає можливість складати окремі колекції, що не перетинаються між собою.

  • Столовий сервірувальний посуд:

Блюда для сервірування столу
Салатники Миски Піали
Тарілки Блюда
Маслянки, Молочники Глечики
Цукорниці Горшики Сіль та перец
Піали для соусів та джемів

  • Чайні та кавові колекції

Чашки та кухлі
Чайники для заварювання

 

Орнаменти

У 19 столітті було створено художні класичні орнаменти, що відрізняють кераміку цього регіону – крапки, листя конюшини, павичів очей. Як базовий, основний колір став використовуватися кобальт, який донині є характерною рисою Болеславської кераміки.

Сила кольору Болеславської кераміки традиційно заворожує. Кобальт присутній практично у всіх виробах і талантами художників поєднується з усіма іншими кольорами фарб.
Болеславські візерунки – це нескінченний світ краси та фантазії художників. Більше 1000 візерунків, традиційні орнаменти і колекції, що постійно оновлюються, роблять цю кераміку неповторною і різноманітною, але в той же час дуже впізнаваною.

У зв'язку з ручним способом виробництва можливі незначні відхилення у формі виробу та декоративного малюнка між копіями в одній серії.

Всі орнаменти за своєю складністю поділяються на кілька типів:

Серія Традиційні / Standart

Сьогодні традиційні моделі є еволюцією спочатку розроблених класичних орнаментів та способів її нанесення. Використовуючи техніку "пробивки" - ручного трафарету, що наноситься за допомогою штампиків, висококваліфіковані художники, натхненні місцевим довкіллям та культурою, створюють безліч цікавих дизайнів.

Серія Unikat

Розпис цих моделей займає більше часу та праці, із застосуванням високих професійних навичок.

Для серій UNIKAT характерні штампування та ручний розпис. Ці патерни відображають більш складні деталі і включають більшу кількість тонких елементів і кольорів. Ідентифікуються печаткою "UNIKAT" на дні, іноді вище ставляться ініціали чи ім'я художника.

Серія Artistic / Super Unikat

Художники досягають високого професійного художнього рівня та отримують привілей створювати свої власні проекти від початку до кінця. Ці художники самостійно виконують розпис патерну на всіх формах колекції, виявляючи ретельну увагу до деталей та дизайну.

Це обмежує кількість виробленого посуду, що робить його заповітним предметом колекціонування. Усі частини таких колекцій є творами мистецтва, які є найкращими зразками сучасної керамічної спільноти Болеславця. Підписуються продукти на дні печаткою UNIKAT разом із підписом художника.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner