Кошик
131 відгук
⭐️ Особливий Керамічний Посуд ⭐️ Для Дому ⭐️ Для ПодарунківОБИРАЙТЕ ТУТ
+380 (98) 415-21-51
+380 (67) 404-80-94

По-справжньому красивий посуд. Трохи про історію створення.

По-справжньому красивий посуд. Трохи про історію створення.

Після 2-ї світової війни ці землі відійшли до Польщі, а місто Бунцлау перейменували в Болеславец. Талановиті та досвідчені польські майстри поновили знищені керамічні мануфактури і підняли до нового рівня втрачене під час війни мистецтво гончарного виробництва, зберігши споконвічні традиції Bunzlauer Pottery.

   

 Истории производства этой керамики более 300 лет. Внешность, похожую на современные изделия, керамика приобрела в 19 веке, когда мастерами были сформированы классические узоры – polka dot, точки, листья клевера, павлиний глаз. Как базовый цвет использовался кобальт.

Эти орнаменты и цвет стали характерными особенностями керамики этого региона.

пиалы

В это же время создана новая технология производства - применено покрытие краски глазурью и длительный, 6 - 10 часов, обжиг при высоких температурах.

В результаті з'явилися барвисті довговічні і твори мистецтва з кераміки, всесвітньо відомі як Bunzlauer Pottery, репутація якої досі цінується в спільнотах виробників і любителів кераміки.

 Салатниця глибока

Сьогодні кераміка Ceramika Bolesławiecka, Polish Pottery настільки улюблена і популярна у всьому світі, що завоювала неймовірну кількість шанувальників і колекціонерів, особливо в Західній Європі, Америці і Японії.

колекція орнаментів

Інші статті
  • Вся правда про Кокіль
    Кожен день нашого життя нас оточує посуд. Його різноманітність настільки велика, що можна довго перераховувати тільки варіанти її призначення і різні матеріали, з яких він зроблен:
  • Відкрий секрети форми для випічки Gugelhupt
    Не у кожної форми для випічки така цікава історія, як у цієї красивої форми, не кожна форма так популярна в різних країнах світу і має безліч назв, не в кожній формі можна приготувати різноманітні смачні і красиві десерти!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner